У рейтингу Initial Quality Study, упорядником якого є агентство з США J.D.Power, 7 представників конгломерату Hyundai Motor Group отримали високі нагороди.

Нагадаємо, що до складу конгломерату входять Hyundai Motor, Genesis Motors і Kia Motors.
Такі досягнення дозволили Hyundai Motor Group стати найтитулованішим представником рейтингу. У номінації «Краще спортивне компактне авто» перемогу здобула модель Hyundai Veloster, а в номінації «Кращий компактний позашляховик» - Hyundai Tucson.

У переліку кращих авто від Initial Quality Study представники конгломерату постійно займають одні з лідируючих позицій. У 2019 пальму першості в своєму сегменті отримала модель Santa Fe, а роком раніше - Hyundai Tucson.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 6

Рейтинг складається аналітичною агенцією наступним чином: проводиться опитування власників авто через 90 днів після покупки. Крім того, аналітики вважають кількість ідентичних дефектів на сотню машин. Якщо у моделі невелика кількість подібних дефектів, вона розташовується високо в рейтингу.

Дослідження почалося в лютому і завершилося в травні. В його ході було опитано понад 87000 власників автомобілів з США.

У своїй номінації перемогу здобув Hyundai Tucson. Другу і третю позицію зайняли Kia Sportage і Chevrolet Equinox відповідно.

Hyundai Veloster розділив першу позицію з моделлю Mini Cooper.

Accent отримав «срібло» в номінації «Краще авто малого класу». Elantra також зайняла другий рядок в сегменті компактних авто. У сегменті позашляховиків среднеразмерного класу «бронза» дісталася Santa Fe.