Встановлення ГБО

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 6Сучасні економічні умови примушують замислитися багатьох людей про можливість економити грошові кошти. На щастя у автолюбителів і автомобілістів така можливість є. Сьогодні вартість пробігу на бензині для найекономічніших автомобілів давно перейшла межу 2 грн/км. Простий розрахунок показує що середня витрата палива на більшості автомобілів складає 10л/100км, ціна за бензин А- 95 біля 20грн. за 1л. Рахуємо витрати на 1 км: 20 грн*10л/100км=2грн., а для більше ненажерливих позашляховиків витрати складуть іноді і більше 6 грн за 1 км. пробігу, і це без вартості технічного обслуговування. Про переобладнання свого автомобіля на альтернативні види палива, а саме на зріджений газ, замислюється багато хто. Економічні підрахунки безперечно говорять про те, що це раціонально і вигідно. Знову вважаємо - вартість літра газу 7,8грн. за 1л. витрати на 1 км відповідно: 7,8*12л/100км=0,94 грн Проте технічна сторона питання примушує замислитися про можливі наслідки роботи двигуна на газу. Багато людей, грунтуючись на чутках і різних висловлюваннях " фахівців", думають що установка ГБО - це небезпечно і технічно неправильно. Так само лякає, так званий, "людський чинник", а саме безграмотні і неакуратні монтажники-установники, які можуть некоректно і неправильно, а найголовніше, небезпечно встановити устаткування на Ваш автомобіль. При цьому можливі негативні наслідки: запах газу, підвищена вірогідність займання, прогорання клапанів, підвищена витрата газу, прискорений знос деталей двигуна і так далі)

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 7Насправді, це усього лише домисли, грунтовані на чиємусь невдалому досвіді, і істотно перебільшені. Безумовно, переобладнання автомобіля вимагає грамотного компонування і розташування усіх складових компонентів системи, правильного монтажу, коректного налаштування, своєчасного технічного обслуговування і заміни необхідних витратних матеріалів. З величезного асортименту газобалонного устаткування, представленого сьогодні на ринку необхідно вибирати тільки якісне і добре таке, що зарекомендувало себе устаткування від відомих виробників (BRC, Zavolli, Prince). Це, частенько, не найдешевший і бюджетний варіант, проте при виборі якісного устаткування і при дотриманні вищеперелічених правил по монтажу, регулюванню і обслуговуванню системи, усі її компоненти служитимуть безпечно і бездоганно довгий час. При цьому на усі агрегати і устаткування зберігається гарантія від виробника.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 8Що стосується установки ГБО безпосередньо на автомобілі Hyundai, є деякі технічні моменти, які обов'язково треба враховувати при установці газобалонного устаткування. Як правило, система газорозподілу двигуна автомобілів Hyundai не оснащена гідрокомпенсаторами клапанів. Основна проблема при установці газобалонного устаткування це можливе прогорання випускних клапанів, що іноді трапляється, при високих обертах двигуна і збільшених навантаженнях у зв'язку з недостатнім їх охолодженням (рідкий вигляд палива сприяє кращому охолодженню клапанів). Ця проблема вирішується здійсненням довпрыска бензинового палива в циліндри двигуна при високих навантаженнях, що перешкоджає перегріванню і прогоранню клапанів. У зв'язку з цим необхідно вибирати і встановлювати устаткування, яке дозволяє здійснювати гнучкі налаштування на різні режими роботи двигуна, і в той же час є якісним і прийнятним за ціною. При монтажі устаткування ми використовуємо тільки якісні матеріали і комплектуючі, що надалі не зажадає додаткових фінансових і тимчасових витрат на їх ремонт і заміну.

Найважливішим плюсом при переході на газ являтиметься зниження витрат на паливо приблизно в 2-2,5 разу. Наступна перевага - це збільшення ресурсу двигуна. Досягається це за рахунок деяких особливостей газового палива :

  • газ не змиває масляну плівку із стінок циліндрів двигуна;
  • газ практично не утворює нагари в циліндрах двигуна;
  • грамотне регулювання системи істотно знижує навантаження на цилиндропоршньову групу двигуна;
  • газ не викликає детонацію (октанове число газу складає 105, проти максимально можливих 98-ми у бензину);
  • під час згорання газу не утворюється нагар і кіптява, що істотно подовжує термін служби олії і свічок запалення.

В цілому, якісне газобалонне устаткування в комплексі з правильним регулюванням здатне продовжити термін експлуатації двигуна до 30%.

Варто відмітити, що при згоранні газу, на відміну від бензину, в атмосферу викидається мінімальна кількість шкідливих речовин, що робить газові автомобілі більше екологічно чистими, ніж автомобілі працюючі на бензині і дизелі.

Що стосується безпеки, сучасне і якісне ГБО 4-го покоління робиться по актуальних жорстких евпропейским нормах R67 - 01, які покликані забезпечити безпеку ГБО у будь-яких, найскладніших ситуаціях і в кілька разів вище бензинових норм. Це забезпечується завдяки використанню декількох замочних електричних і механічних клапанів, товстих металевих стінок балона, спеціальних трубопроводів з багатошаровим армуванням.

Наші технічні фахівці з радістю проконсультують Вас і підберуть якісне і оптимальне за ціною устаткування, а фахівці-установники ЯКІСНО змонтують і ГРАМОТНО настроять усю систему для довгої і бездоганної роботи двигуна Вашого автомобіля у будь-яких режимах і при будь-яких навантаженнях. Так само наші фахівці забезпечать якісне технічне обслуговування, а при необхідності і кваліфікований ремонт системи ГБО Вашого автомобіля (навіть, якщо Ви встановлювали устаткування не у нас). Ми можемо гарантувати кожному нашому клієнтові індивідуальний підхід і високу якість виконання робіт.