Hyundai представив концепт HDC-6 Neptune


Hyundai представив концепт HDC-6 Neptune на північноамериканській виставці комерційних автомобілей в Атланті.

Створений для того, щоб підкреслити той факт, що Hyundai "досліджує можливості" на ринку комерційних автомобілей в США, концепт HDC-6 Neptune представлений як надпотужний напівпричіп, який працює на водні.

Крім екологічної трансмісії, концепсія відрізняється дизайном у стилі ар-деко, яка черпалає натхнення в дизайні поїздів 30х років. Компанія відмитила роботу промислового дизайнера Генрі Дрейфуса, який створив поїзди для Центральної заліної дороги Нью-Йорка.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 6

В передній частині присутнє велике вітрове скло, яку на перший погляд закриває усю кабіну. Вантажівка також оснащена цифровими боковими дзеркалами, які показують зображення на унікальному екрані в салоні.

Hyundai не вказав технічні характеристики, але вже найближчим часом запланована пресс-еонференція з приводу цього. Але разом з тим компанія заявила, що "паливні елементи" ідеально пасують до тяжких вантажівок і великих відстаней.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 7

Крім демонстрації HDC-6 Neptune, Hyundai також представив свій трейлер Nitro ThermoTech, розроблений спільно з Air Liquide. ThermoTech - це причіп-холодильник, в якому використовується криогенна система охолодження рідким азотом.

Хоча це звучить не зовсім захоплююче, компанія заявила, що трейлер охолоджується швидше та практично безшумний. Причіп також більш екологічний та має "конструктивні сендвіч-панелі", які покриті армованими волокнами полімерного захисту. 

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 8