Сьогодні під час спеціально організованої онлайн трансляції з Lot Studios (Голлівуд, США) компанія Hyundai Motor офіційно представила сьоме покоління бізнес-седану Elantra. Також вперше була представлена ​​абсолютно нова модифікація моделі - Elantra Hybrid. Створена в стилістиці "Parametric Dynamics" («Параметрична динаміка») Hyundai Elantra поєднує в собі видатну динаміку, високий ступінь комфорту і безпеки. Виробництво сьомий генерації моделі стартує восени 2020 року в Ульсані (Південна Корея).

Чуттєва спортивність, втілена в параметричній динаміці

Нове покоління компактного седану Hyundai Elantra призначене для прагматичних покупців, які, в той же час, цінують нестандартний підхід у всьому. Дизайн екстер'єру нової генерації Hyundai Elantra виконаний в стилістиці "Parametric Dynamics" («Параметрична динаміка»). Його основні риси: велика кількість гострих кутів, параметричних форм і текстур, що відображають нову ідентичність дизайну марки. Автомобіль став довшим на 56 мм, ширшим на 25 мм і нижчим на 20 мм, набувши купеобразної форми з похилою лінією даху, органічно з'єднується з укороченою кришкою багажника. Колісна база автомобіля виросла на 20 мм і становить 2 720 мм.

«Як і перше покоління, сьома генерація Hyundai Elantra відрізняється сміливим і динамічним характером. Сучасна естетика дизайну моделі реалізована в багатогранній, по-спортивному агресивній стилістиці передньої і задньої частин автомобіля. Динамічний характер Elantra підкреслений новою формою передньої і задньої світлодіодним оптики, а в її профілі помітний ключовий параметричний елемент - точка, в якій сходяться три бічні лінії», - зазначив Люк Донкервольке, виконавчий віце-президент і глава дизайн-центру Hyundai.

У передній частині автомобіля виокремлюються параметрична решітка радіатору у формі перевернутої трапеції з вбудованими в неї покажчиками повороту, бумерангоподібні фари головного світла, інтегровані з решіткою радіатору, рельєфний капот з виразними бічними гранями, а також структурний передній бампер з вертикальними і горизонтальними повітрозабірниками.

Подовжений профіль моделі з похилою лінією даху і різко окресленими гранями кузовних панелей створює відчуття динамічного руху. Доповнюють цей образ стильні легкосплавні колісні диски, які будуть доступні в трьох параметрах на вибір: 15, 16 або 17 дюймів.

Різкі параметричні межі знайшли своє відображення і в дизайні задньої частини автомобіля. Похилий дах гармонійно поєднується з кришкою багажника, яка, в свою чергу, виконана в характерному для моделі стилі природних кристалів. Задні світлодіодні ліхтарі, в графіці яких можна помітити латинську букву Н («Hyundai»), стилістично об'єднані один з одним горизонтальною світлодіодною смугою. Задній бампер зі спортивним дифузором органічно доповнює динамічний характер моделі.

«Імерсивна технологічність» - нове бачення дизайну інтер'єру від Hyundai

Створюючи інтер'єр нової Elantra дизайнери надихалися стилістикою кабін літаків. Для цього вони використали імерсивний підхід - створення ефекту часткового занурення в незвичайне середовище, в даному випадку - в кабіну літака. Вони виділили робоче місце водія за допомогою панелі, що починається на водійських дверях, проходить під панеллю приладів і обгинає сидіння водія по центральному тунелю.

Характерне для нових моделей Hyundai поєднання цифрової приладової панелі з 10.25-дюймовим сенсорним екраном мультимедійної системи знайшло своє застосування і в інтер'єрі нової Elantra.

Поміж іншими особливостями дизайну салону автомобіля:

• вузькі повітроводи кліматичної системи

• ембіентне підсвічування інтер'єру (доступні 64 кольори)

• інтегрована в центральний тунель ручка для переднього пасажира

• новий Т-подібний важіль перемикання роботизованої трансмісії

• ергономічний дизайн рульового колеса

Elantra Hybrid - новий представник еко-сімейства Hyundai

Вперше в історії моделі буде представлена ​​її гібридна модифікація. Ця версія оснащується гібридною силовою установкою, в складі якої - 1.6 літровий бензиновий двигун GDi, що працює по циклу Аткінсона, який поєднується з 32-кіловатним