Hyundai PALISADE – найкращий автомобіль у сегменті за версією J. D. Power APEAL


За версією впливового американського аналітичного агентства J.D.Power, Hyundai PALISADE і SANTA CRUZ визнані найкращими автомобілями у своїх сегментах.

J. D. Power APEAL ранжує автомобілі за основними критеріями (технічні характеристики, виконання та компонування). Відповідно до вищезазначеного PALISADE отримав найкращий бал серед флагманських позашляховиків, тоді як Santa Cruz посів перше місце в сегменті  середньорозмірних пікапів.

IONIQ 5 і SONATA посіли другі місця у своїх сегментах, а TUCSON і ACCENT стали третіми.

“Ми в захваті від визнання SANTA CRUZ і PALISADE у цьогорічному дослідженні J.D. Power APEAL”, — зазначила Олабісі Бойл, віцепрезидент з продуктового планування та стратегії мобільності Hyundai Motor North America. “PALISADE і SANTA CRUZ мають привабливий вигляд на дорозі, вишукані інтер’єри, технологічність, що орієнтована на людей, і вдосконалені функції безпеки Hyundai SmartSense. Це визнання є результатом прагнення нашої організації постачати автомобілі, які перевершують очікування наших клієнтів”.

                                             Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 6

 

Методологія дослідження:

• Дослідження J. D. Power APEAL триває вже 27 років. Основою цьогорічного дослідження стало анкетування 84 165 автовласників нових автомобілів 2022 року випуску.

• За методологією дослідження автовласники дають свою оцінку 37 характеристикам автомобіля після 90 днів експлуатації. Серед критеріїв є характеристики розгону та гальмування, відчуття комфорту за водійським кріслом та ін.

Всі зібрані відповіді обробляються J. D. Power за 1000-бальною шкалою. Дослідження проводилося з лютого по травень 2022 року.