У 2022 році TUCSON став найбільш продаваним компактним SUV у Європі.

Хоча сегмент позашляховиків зараз займає значне місце на автомобільному ринку в Європі, проте так не було два десятиліття тому, коли вперше з'явився Hyundai TUCSON. З моменту свого запуску у 2004 році, автомобіль став світовим бестселером. Тепер вже четверте покоління TUCSON,  продовжує доводити свою популярність серед європейських клієнтів.

Згідно з даними JATO Dynamics, глобальної аналітичної автомобільної агенції, TUCSON став найпопулярнішим автомобілем у сегменті компактних SUV. У 2022 році – було зареєстровано 150 803 автомобіля. Незважаючи на те, що продажі європейського автомобільного рику у 2022 році знизилися у порівнянні з 2021 роком, продажі TUCSON зросли на 1 %. Також TUCSON посів восьме місце серед усіх автомобілів, проданих у регіоні.

“Після ще одного року успішних продажів у Європі, TUCSON закріпив своє лідерство у надконкурентному сегменті компактних SUV”, – зазначив Майкл Коул, президент і генеральний директор Hyundai

Motor Europe. “У поєднанні з привабливим дизайном і орієнтованими на клієнта технічними функціями успіхи TUCSON демонструють наше прагнення надавати клієнтам високоякісні продукти, які відповідають, або навіть перевищують очікування наших клієнтів”.

TUCSON святкує потужний 2022 рік по всій Європі

У 2022 році TUCSON був популярною моделлю, особливо в країнах де Hyundai зайняв велику частку ринку. В Іспанії TUCSON посів перше місце серед всіх сегментів на ринку із сукупними продажами – 21 985 одиниць автомобілів. Hyundai Motor Spain завершила рік на третій позиції за обсягом продажів, досягнувши для себе рекордної частки у 7,32 %.

У Великобританії у 2022 році доля Hyundai склала 5%. З 80 419 проданих автомобілів у 2022 році на TUCSON припало 27 000, або 35% від загального обсягу продажів. TUCSON став найпопулярнішим серед компактних SUV, і сьомий найбільш продаваний автомобіль у країні в цілому.

У Франції TUCSON також став найпопулярнішою моделлю Hyundai у 2022 році з майже 18 000 реєстрацій.

Також це найпопулярніша модель в Ірландії де було продано 6432 одиниць.

В Україні у 2022 році TUCSON отримав визнання, як серед журналістів, так і автовласників, здобувши премію “Авто Року”.  Минулого року TUCSON вже традиційно увійшов до числа одного з найбільш популярних кросоверів з часткою ринку у С-SUV сегменті 5,7%.

Нагадуємо, що зараз у дилерській мережі Hyundai діє спеціальна пропозиція –TUCSON 2022 року випуску можна придбати з вигодою – 70 000 грн. Також доступні інструменти Hyundai Finance, що дозволять отримати вигідний кредит на купівлю нового авто. 

Компанія ТOВ “Хюндай Мотор Україна” - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.