Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерському центрі Hyundai «Олімп Мотор»

Шановні клієнти.

Разом з страхова компанія «ПЗУ Україна» ми підготували унікальну пропозицію для всіх поціновувачів бренду Hyundai: при укладенні договору КАСКО у дилерському центрі Hyundai «Олімп Мотор» на період 12 місяців, ви отримуєте у подарунок місяць додаткового надійного захисту від «ПЗУ Україна» по програмі АВТОКАСКО.

Термін дії акції: 01 листопада 2023 року – 31 січня 2024 року (включно).

Територія покриття акції: м. Київ 

Місце проведення: дилерський центр продажу автомобілів марки Hyundai «Олімп Мотор» в м. Києві.

Умови акції: для клієнтів, які придбають у період дії рекламної кампанії договір страхування КАСКО на 12 місяців у дилерському центрі Hyundai «Олімп Мотор в м. Києві, отримають додатковий 1 місяць страхування свого транспортного засобу у подарунок. Під подарунком мається на увазі придбання клієнтом 1 додаткового місяця страхування по програмі АВТОКАСКО «AVTOKASKO – пакет AVTOMIX» за 1,00 грн.

Скористайтесь вигідною пропозицією, убезпечте ваш улюблений автомобіль та будьте впевнені в його надійному захисті за будь-яких умов!

Більш детально про умови акції ознайомтесь - за посиланням.

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 500102 від 15.12.2009.

Важливо, що КАСКО від «ПЗУ Україна» адаптоване під наші складні реалії та пропонує своїм клієнтам додаткове покриття воєнних ризиків, що убезпечить від збитків внаслідок воєнних або бойових дій, збройних конфліктів, ураження мінами, бомбами та ін. засобами ведення війни (за винятком визначених законодавством України територій бойових дій або які є тимчасово окуповані).