Hyundai Motor підбив підсумки глобальних продажів автомобілів у квітні 2017 року


Hyundai Motor, найбільший автовиробник у Південній Кореї, повідомив про результати глобальних продажів автомобілів у квітні 2017 року. На світових ринках компанія реалізувала 364 225 автомобілів, що на 11,7% менше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Hyundai Motor, найбільша компанія-автовиробник Південної Кореї, оприлюднила звіт стосовно світових продажів за квітень 2017 року, відповідно до якого на глобальних ринках було реалізовано 364 225 автомобілів. Це на 11,7% менше у порівнянні з тим же періодом минулого року.

На внутрішньому ринку Південної Кореї продажі Hyundai Motor зросли на 1,5% у порівнянні з минулим роком завдяки гарним результатам оновленої моделі Sonata. Внаслідок низького попиту на світовому ринку та уповільненого росту на ринках, що розвиваються продажі за кордоном скоротилися на 13,9% у порівнянні з минулим роком та склали 303 864 автомобіля.

В Україні, за даними аналітичної агенції «Автоконсалтинг», у квітні 2017 року було продано 351 автомобіль бренду, що на 51,07% більше, ніж у квітні 2016 року. Квітнева доля ринку Hyundai в Україні склала 5,32%. Найбільш продаваною моделлю Hyundai на українському ринку став кросовер Tucson – 154 автомобіля.

Надалі Hyundai Motor має намір зміцнити свої ділові позиції та активно реагувати на зміни глобального автомобільного ринку. Hyundai Motor також зосередиться на збільшенні продажів стратегічно важливих моделей та запуску нових продуктів.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 6

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна»– офіційний імпортер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.