Hyundai Motor Group представила нову стратегію виробництва двигунів та трансмісій Smart Stream
Hyundai Motor Group виклала свою майбутню стратегію розвитку двигунів та трансмісій на конференції International Powertrain в Сеулі (Південна Корея), в якій взяли участь більше 1200 інженерів і вчених з провідних світових трансмісійних компаній. Компанія представила чотири моделі силових агрегатів і дві моделі коробок передач серії Smart Stream, які вже у 2018 році будуть встановлюватися на автомобілі марки Hyundai.
 
Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 6
 
Під час конференції фахівці Hyundai Motor Group продемонстрували перші чотири двигуни і дві коробки передач з лінійки Smart Stream. Технологія Smart Stream включає в себе ряд передових інновацій, які допоможуть Hyundai Motor Group виконати довгострокові глобальні цілі в області зниження шкідливих викидів.

Розроблені висококваліфікованими інженерами Hyundai Motor Group силові агрегати Smart Stream забезпечують поліпшену економію палива і скорочують викиди вихлопних газів. Першими моторами з нової серії стануть бензинові і дизельні агрегати об'ємом 1,6 літра. Інновації Smart Stream допоможуть підвищити ефективність і продуктивність бензинових і дизельних двигунів, а також ляжуть в основу розробок нових гібридних і електричних силових агрегатів, включаючи мотори на водневих паливних елементах наступного покоління (FCEV).

Smart Stream: двигуни та трансмісії нового покоління
Вперше представлені на Міжнародному автосалоні у Франкфурті в вересні 2017 року, силові агрегати Smart Stream дозволять Hyundai Motor Group відповідати глобальним трендам в процесі регулювання законодавства щодо захисту навколишнього середовища і задовольнити споживчий попит на автомобілі з повним набором інноваційних технологій. Слово Smart в назві технології має на увазі розумний підхід в дизайні, управлінні і експлуатації, а Stream відноситься до динамічного руху мобільності.

Технологія Smart Stream нового покоління покликана оптимізувати існуючу конструкцію трансмісії за допомогою зменшення розміру і ваги компонентів двигуна для підвищення ефективності використання палива. Завдяки використанню передових технологій спалювання пального в двигунах Smart Stream, Hyundai Motor Group прагне в майбутньому збільшити теплову ефективність своїх силових агрегатів на 50 відсотків.

Серед технологій Smart Stream, представлених на конференції International Powertrain, найбільший інтерес викликала система зсуву фаз газорозподільного механізму із змінною тривалістю відкриття клапанів (CVVD). Наприклад, в турбодвигуні Smart Stream G 1.6 час відкриття і закриття клапана циліндра підібрано таким чином, щоб домогтися оптимального спалювання пального при різних режимах руху, таких як водіння в еко або спортивному режимі.

Ще одна представлена на конференції новинка - 8-швидкісна роботизована трансмісія з подвійним «мокрим» зчепленням Smart Stream (DCT). На відміну від звичайних автоматичних трансмісій, коробка передач з подвійним «мокрим» зчепленням забезпечує оптимальну реакцію на перемикання завдяки наявності восьми ступенів і високоефективної гідравлічній системі, яка водночас забезпечує високу швидкість розгону, так і відмінну економію палива.

До 2022 року Hyundai Motor Group має намір розробити абсолютно нову лінійку трансмісій Smart Stream, що складається з 10 бензинових двигунів, шести дизельних двигунів і шести коробок передач.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 7

Ключова стратегія на 2025 рік

На конференції International Powertrain представники Hyundai Motor Group підкреслили, що двигуни внутрішнього згоряння будуть експлуатуватися на ринку до 2025 року, оскільки гібридні і електричні силові агрегати починають отримувати більш широке визнання. Тому Hyundai Motor Group має намір збільшити частку виробництва електричних і гібридних (в тому числі і моторів, що працюють на водневих паливних елементах) силових установок, які будуть випускатися разом з новими високоефективними двигунами внутрішнього згоряння Smart Stream.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.