Тріумф у Аргентині: команда Hyundai Motorsport відсвяткувала чергову перемогу на Чемпіонаті світу з ралі WRC-2017


Після першої у сезоні 2017 року перемоги на Чемпіонаті світу FIA з ралі (WRC), яку Hyundai Motorsport одержала на четвертому етапі змагань Тур де Корс у Франції, команда розвинула успіх, домігшись чергової вікторії. Цього разу пілотам Hyundai Motorsport підкорилися гравійні траси Аргентини, де лідер команди Тьєррі Невілль тільки на останній ділянці зміг обійти конкурентів та принести необхідні для перемоги бали. Ця перемога стала другою поспіль у поточному Чемпіонаті та п’ятою за рахунком за весь час виступів Hyundai Motorsport у WRC.

Рівно рік тому в Аргентині команда Hyundai Motorsport святкувала перемогу, вагомий внесок у яку вніс екіпаж Хайден Педдон/Джон Кеннард, що посів за результатами етапу перше місце на п’єдесталі пошани. Для Педдона це був перший у складі Hyundai Motorsport успіх, який дозволив пілоту поліпшити особистий та командний рейтинг. Тому черговий візит гонщиків команди в Аргентину, який був підкріплений перемогою на попередньому етапі у Франції, давав певні надії на закріплення успіху.

Тріумф у Аргентині: команда Hyundai Motorsport відсвяткувала чергову перемогу на Чемпіонаті світу з ралі WRC-2017 | Хюндай Мотор Україна - фото 6

У перші дні перегонів усі три екіпажі Hyundai Motorsport відчували певні труднощі, які завадили пілотам команди зайняти лідируючі позиції. Так, на фініші першого дня змагань аргентинського етапу екіпажі Данні Сордо та Тьєррі Невілля зайняли третю та четверту позицію відповідно, поступившись лідеру перегонів, Себастьєну Ожьє (команда M-Sport World Rally Team) 0.9 и 1.6 секунд. Хайден Педдон в той день став тільки сьомим.

Ранок другого дня перегонів видався для Данні Сордо та Хайдена Педдона невтішним: у автомобіля першого вийшов з ладу рульовий важіль, а машина другого через ризикований маневр перекинулася на дах. Через несправність переднього амортизатору не зміг продемонструвати свій ліпший час і переможець етапу Тур де Корс Тьєррі Невілль. Але до завершення першого дня перегонів пілоти зуміли виправити ситуацію, вигравши декілька спецділянок та міцно влаштувавшись у десятці лідерів.

Тріумф у Аргентині: команда Hyundai Motorsport відсвяткувала чергову перемогу на Чемпіонаті світу з ралі WRC-2017 | Хюндай Мотор Україна - фото 7

Вирішальний третій день перегонів ознаменувався яскравим протистоянням лідера команди Hyundai Motorsport Тьєррі Невілля та пілота команди M-Sport World Rally Team Елфіна Еванса, що претендував на перемогу на аргентинському етапі. На останній спецділянці Hyundai i20 Coupe WRC Невілля обійшла машину Еванса, дозволивши капітану команди Hyundai Motorsport фінішувати першим з результатом 3:38:10.6. Ця перемога дозволила Тьєррі Невіллю та його штурману Ніколя Жильсулу стати першим екіпажем, який домігся подібного результату двічі поспіль.

Екіпаж Хайден Педдон/Джон Кеннард зайняв шосте місце, а дует Данні Сордо/Марк Марті опинився на восьмому рядку у фінальній кваліфікації за результатами п’ятого етапу у Аргентині.

Тріумф у Аргентині: команда Hyundai Motorsport відсвяткувала чергову перемогу на Чемпіонаті світу з ралі WRC-2017 | Хюндай Мотор Україна - фото 8

«Аргентина традиційно вважається складним етапом Чемпіонату, і ми усвідомлювали, що нам буде важко змагатися з конкурентами на наших машинах, які ще не випробувались на тутешніх гравійних ділянках. Усі невдачі, які підстерегли команду у перші дні перегонів, стали для нас гарним уроком. Ми винесли безцінний досвід, який використаємо для поліпшення наших Hyundai i20 Coupe WRC задля успішної боротьби на гравійних трасах майбутніх етапів. Ми щасливі, що змогли стати першою командою, яка виграла два етапи Чемпіонату поспіль, та сподіваємося, що зможемо домогтися більшого», - коментує успіх директор команди Hyundai Motorsport Мішель Нандан.

У турнірній таблиці пілотів після п’яти етапів Чемпіонату Тьєррі Невілль займає третє місце, Данні Сордо – п’яте, а Хайден Педдон – восьме. У кубку конструкторів команда Hyundai Motorsport закріпилася на другому місці, відстаючи від лідера, M-Sport World Rally Team, на 22 бали.

Шостий етап Чемпіонату світу FIA з ралі 2017 відбудеться у Португалії 18-21 травня.

Тріумф у Аргентині: команда Hyundai Motorsport відсвяткувала чергову перемогу на Чемпіонаті світу з ралі WRC-2017 | Хюндай Мотор Україна - фото 9

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.