Hyundai Motor Company представив обтічний і позачасовий дизайн довгоочікуваного IONIQ 6. Це вже друга модель в лінійці повністю електричних автомобілів IONIQ.  IONIQ 6  можна описати як “Електрофікований Стрімлайнер”.  Авто має аеродинамічну скульптуру та використовує інноваційні екологічні матеріали, що відповідає цінностям сучасних власників електричних автомобілів.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 6

Натхненний концептом Hyundai Prophecy EV, IONIQ 6 характеризується чистими, простими лініями та аеродинамічною формою, яку дизайнери Hyundai описали як “Емоційну ефективність”. Електрифікована обтічна типологія IONIQ 6 і детально продуманий інтер’єр, що схожий на кокон, втілюють силует нової ери електричної мобільності.

Виконавчий віце-президент і керівник дизайн-центру Hyundai, Санг Юп Лі  відмітив, що “IONIQ 6 поєднує емоційну синергію функціональності з естетикою. Виразний обтічний дизайн є результатом тісної співпраці між інженерами та дизайнерами, з прискіпливою увагою до деталей та наголосом на клієнтоорієнтованість. Ми створили IONIQ 6 як комфортний кокон, який пропонує індивідуальне місце для всіх”.

Людиноцентричний дизайн IONIQ 6.

Дизайн IONIQ 6 з самого початку був орієнтований на людину, внутрішній простір розвивався одночасно з зовнішнім виглядом. Були докладені максимальні зусилля, щоб збільшити та оптимізувати внутрішній простір і отримати більше простору у салоні та досягнути унікального обтічного силуету.

Як і відзначений нагородами IONIQ 5, IONIQ 6 реалізує стратегію дизайну “Hyundai Look”, завдяки якій кожна модель має унікальний зовнішній вигляд, як шахова фігура. Орієнтуючись на клієнта, Hyundai розробляє дизайн з урахуванням різноманітних способів життя, а не з єдиним підходом для всіх.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 7

Футуристичний стрімлайнер з функціональною естетикою

IONIQ 6  реалізує ідею “Емоційної Ефективності”, завдяки одночасному забезпеченню естетичних та функціональних потреб автовласників. Аеродинамічний скульптурний силует з виразними вигинами пропонує нову типологію для ери електричної мобільності.

IONIQ 6 має наднизький коефіцієнт опору, що складає всього 0,21, завдяки низькій передній частині, активним переднім повітряним заслонкам, зменшеним колісним зазором та тонкими цифровими бічними дзеркалами. Зразковій аеродинамці IONIQ 6 також завдячує еліптичному подвійному спойлеру і повітряним дифузорам з обох боків заднього бампера. Намагання досягти кращої аеродинаміки видно в повному прикриті ходової частини, оптимізованих дефлекторах і зменшеному зазорі між колісними арками.

IONIQ 6 інтегрує понад 700 параметричних пікселів у різних місцях, таких як фари, задні комбіновані ліхтарі, передні нижні сенсори, оздоблення повітрозабірників та індикатор центральної консолі, що значно підсилює ідентику бренду IONIQ.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 8

Інтер’єр, що наче кокон уособлює особистий простір на колесах

Інтер’єр IONIQ 6 у формі кокона служить, як комфортним місцем для відпочинку, так і особистим простором, наповненим практичними функціями та екологічними матеріалами. 

Глобальна електрична модульна платформа Hyundai Motor Group (E-GMP) дозволила дизайнерам розширити салон. Завдяки абсолютно рівній підлозі автомобіля оптимізується простір та забезпечується комфорт для водія та пасажирів.

Прикладом людиноцентричного підходу в архітектурі інтер’єру є ергономічний блок керування, що розташований по центру, та стимулює безпечне та інтуїтивно зрозуміле водіння. Модульна сенсорна панель приладів об’єднує 12-дюймовий сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи та 12-дюймовий цифровий блок керування. 

Внутрішнє оздоблення салону підсвічується за двоколірною схемою. Всього доступно шість двоколірних комбінацій, а самі світлодіоди інтер'єрного підсвічування можуть змінювати 64 відтінки. На рульовому колесі розташовані чотири світлодіодних індикатори, які підсилюють комунікацію між водієм та автомобілем.

Мінімалістичне оформлення салону з відсутністю будь-яких кнопок на передніх дверях ще більше підкреслюють відчуття простору та унікальності.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 9

Застосування екологічних матеріалів.

Відповідно до розвитку теми “Етичної унікальності” та натхненними сучасними екологічно свідомими автовласниками, дизайнери застосували екологічно чисті матеріали для екстер’єру, зокрема пігментну фарбу з перероблених шин для обшивки та пігментну фарбу з бамбукового вугілля для кузова.

Інтер’єр IONIQ 6 також оздоблено екологічними матеріалами та кольорами. Залежно від комплектації, до них входять екооброблена шкіра (сидіння), перероблена ПЕТ-тканина (сидіння), біошкіра (панель приладів), біотканина ПЕТ (обшивка стелі), біофарба, отримана з рослинної олії (двері), та перероблені рибальські сітки, що в перше використовуються для бренду IONIQ.

Світова прем’єра IONIQ 6 відбудеться в липні, коли Hyundai розкриє повні технічні характеристики, включно з функціями електрифікованого стрімлайнера і передовими технологіями.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567