Скористайтеся вигідною та надійною процедурою Trade-in - обміном б / у автомобіля на новий з доплатою. При цьому покупець не чекає, поки продасться його старий автомобіль, а відразу отримує новий, доплативши лише різницю у вартості.

 

Послідовність дій при покупці авто за схемою Trade - in

1

Візит в автосалон і вибір (замовлення) нового автомобіля.

2

Отримання короткої інформації про програму в салоні.

3

Візит в централізований відділ "Trade - in".

4

Повна технічна діагностика б / у автомобіля на СТО (вартість 150-205грн за рахунок салону, у разі згоди клієнта на залікову суму, визначену після діагностики).

5

Укладення договору у разі обопільної згоди сторін.

6

Передача б / у автомобіля, знятого з обліку в МРЕВ, (зняття з обліку покупець робить за свій рахунок самостійно, або за нашого сприяння).

7

Здійснення доплати за новий автомобіль.

8

Отримання нового автомобіля.

 

Переваги

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 6 Економія грошей. Відсутність грошових витрат, пов'язаних з продажем вживаного автомобіля (реклама в журналах, місце на ринку і т.д.).

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 7 Зручність. Протягом 3-4 годин Ви зможете пересісти зі своєї старої машини в нову. Всі складності, пов'язані зі зняттям з обліку б / у автомобіля і постановкою на облік нового, може взяти на себе салон

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 8 Економія часу. Адже відриваючи свій час і сили від основної роботи, Ви втрачаєте більше, ніж економите, продаючи машину самостійно.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 9 Безпека. Покупець не ризикує стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або по оголошенню.

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 10 Оптимальний вибір авто. Можливість обміняти свій автомобіль не тільки на новий а й будь-який вподобаний автомобіль з нашого майданчика.

Висновки

Висновки у всіх різні. Хтось готовий витратити час і сили, продаючи свою машину по оголошеннях і на ринку, заощадивши при цьому якусь суму, а хтось не має часу або бажання займатися такою невластивою йому справою, як продаж машини. В даному випадку доплата здійснюється за рахунок банківського кредиту, а старий автомобіль передається в якості початкового внеску. Причому всі додаткові платежі (зняття з обліку, реєстрація нового автомобіля, страховка, банківські витрати) будуть враховані таким чином, щоб покупець пересів зі старої машини в нову без грошових витрат.

 

Контакти

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 11096 777 77 85

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 12048 777 77 85

График работы:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00;

Сб.: 9.00 - 18.00;

Вс.: 10.00 - 16.00

Hyundai купити в Луцьку. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Луцьку - фото 13 вулиця Михайла Грушевського, 39/4, Одеса, Одеська область, 65000

 

Карта проїзду